Emocjonująca

TELEWIZJA
CYFROWA

KANAŁY 4K
WYSOKA JAKOŚĆ
3 PAKIETY DO WYBORU
RÓŻNORODNA TEMATYCZNIE

W naszej ofercie Telewizji cyfrowej mogą Państwo wybierać spośród 3 starannie dobranych pakietów oraz z ofert Premium. Zapewniamy dostęp do dużej liczby popularnych kanałów telewizyjnych, w tym m.in. kanałów informacyjnych, rozrywkowych, muzycznych, sportowych, filmowych, kanałów dla dzieci, a także szeregu programów lokalnych. Nasi abonenci za pośrednictwem zainstalowanych kamer w 6 lokalnych kościołach w Brodnicy, Nowym Mieście Lubawskim i Lubawie, dodatkowo mogą oglądać transmisję Mszy świętych oraz inne nabożeństwa.

Cyfrowa Telewizja Kablowa ELTRONIK – dlaczego warto?

Telewizja HD

Kanały w wysokiej rozdzielczości HD gwarantują doskonałą jakość obrazu, a większa liczba pikseli sprawia, że obraz na dużych ekranach jest bardziej szczegółowy.

Przewodnik po programach (EPG)

Dzięki elektronicznemu przewodnikowi zawsze mają Państwo pod ręką informacje o aktualnie nadawanych oraz o zaplanowanych programach. W kilka sekund można sprawdzić informację o pozycji programowej, takie jak tytuł, obsada, reżyseria, kraj produkcji czy krótki opis programu.

Wybór wersji językowej

Jeśli dana stacja telewizyjna udostępnia możliwość wyboru wersji językowej napisów pod emitowanym programem, nasi Klienci mają możliwość z niej skorzystać. To doskonała opcja nie tylko dla widzów posługujących się innym językiem niż ten, w którym nadawany jest program, ale także świetna możliwość nauki języków.

Blokada rodzicielska

Dzięki blokadzie rodzicielskiej mają Państwo pełną kontrolę nad oglądanymi przez dzieci programami oraz stacjami telewizyjnymi. Istnieje możliwość zablokowania programów, które uważają Państwo za nieodpowiednie dla swoich pociech.

Wysokiej jakości sprzęt do odbioru

Urządzenie do odbioru cyfrowej telewizji kablowej dobieramy w zależności od posiadanego przez Państwo odbiornika telewizyjnego. Do odbioru sygnału może posłużyć dekoder lub moduł CI. Posługujemy się jedynie sprzętem, który zapewnia dobrą jakość sygnału.

Wybierz
Mulitroom

Usługa umożliwiająca domownikom oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na kilku telewizorach w tym samym czasie!
Dzięki usłudze multiroom Twój wykupiony pakiet, w cenie promocyjnej odbierasz na kilku telewizorach.
Multiroom to wygoda, nowoczesność, praktyczność i innowacyjność.

Ekscytująca
Telewizja 4K

Kanały w rozdzielczości 4K posiadają 4-krotnie większą liczbę pikseli od powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. Obraz jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali. Jest to istotne głownie dla fanów sportu czy osób oglądających filmy.

Telewizja Cyfrowa
W super cenach
Dom
Plus
Dom
Lux
Dom
VIP
50 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 100 programów
70 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 145 programów
135 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 156 programów

– Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie, cena zawiera upust ze względu na korzystanie z eFaktury

Pakiety Premium
Pakiet Abonament
miesięczny
Pakiet HBO HD 27,25 zł
TV Republika 5 zł
Sprzęt DTV
Moduł CI Dekoder HD
Moduł dedykowany do telewizorów z wbudowanym tunerem DVB-C.

Urządzenie uniwersalne współpracujące z każdym typem odbiorników telewizyjnych obsługujące MPEG4, posiada cyfrowy port HDMI, TV SCART czyli tzw. eurozłącze oraz gniazdo USB, do którego można podłączyć pamięć PENDRIVE.

Formularz kontaktowy

  Informacja: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ELTRONIK Sp. z .o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. 3 Maja 3, NIP 874-15-88-284, Regon 871522439. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, do cofnięcia zgody a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.