Telegazeta – oferta
Zareklamuj się
W lokalnej telegazecie
Na dzień dzisiejszy w zestawie programów nadawanych przez TVK ELTRONIK znajduje się kanał Telegazety. Przez pojęcie Telegazety należy rozumieć przekaz tekstowo – planszowy, zawierający tekst, grafiki i animacje. Telegazeta – opracowywana jest na miejscu, w biurze firmy, w jednoosobowym składzie i aktualizowana jest codziennie. Swoim zasięgiem obejmuje obszar miast i miejscowości: Brodnicy, Nowego Miasta Lubawskiego, Lubawy, Kurzętnika, Biskupca, Mszanowa, Nielbarka i Bratiana. Telegazeta zawiera takie działy jak:
  • część informacyjną
  • ogłoszenia drobne typu KUPIĘ – SPRZEDAM – ZAMIENIĘ
  • ogłoszenia całostronicowe
  • reklamy

Telegazeta emitowana jest całodobowo na kanale 20 przekazu cyfrowego (częstotliwość 202MHz, a dla miejscowości Biskupiec 122 MHz) oraz na kanale K52 (719,25 MHz) telewizji analogowej. Emisja jednego cyklu trwa około godziny (przy przeciętnym cyklu zawierającym 100 stron). Czas prezentacji pojedynczej strony na ekranie nie trwa dłużej niż jest to konieczne do przeczytania i zanotowania adresu lub telefonu.

Sprawy związane z Telegazetą prosimy kierować pod nr telefonu i adres email:
56 649 81 24
telegazeta@eltronik.net.pl
Telegazeta – cennik

Ogłoszenia drobne

Tekst bez elementów graficznych, pisany jedną czcionką i jednym kolorem. Ogłoszenie ukazuje się w bloku ogłoszeń drobnych telegazety planszowej. Koszt emisji wynosi: 10 zł + 1 zł za słowo przez okres jednego tygodnia. Opłaty emisyjne za każdy następny tydzień są wielokrotnościami powyższych kwot.

Ogłoszenie całostronnicowe – życzenia i podziękowania

1 strona – Brodnica, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie
1 tydzień130zł (netto)
2 tygodnie180zł (netto)
3 tygodnie220zł (netto)
4 tygodnie270zł (netto)
2 miesiące400zł (netto)
3 miesiące700zł (netto)
6 miesięcy990zł (netto)
12 miesięcy1500zł (netto)

Reklama / Ogłoszenia wyborcze

1 strona – Brodnica, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie
1 tydzień230zł (netto)
2 tygodnie300zł (netto)
3 tygodnie450zł (netto)
4 tygodnie580zł (netto)
3 miesiące900zł (netto)
6 miesięcy1350zł (netto)
12 miesięcy2200zł (netto)
Przejrzyj telegazetę
Formularz kontaktowy w sprawie telegazety    Informacja: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ELTRONIK Sp. z .o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. 3 Maja 3, NIP 874-15-88-284, Regon 871522439. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, do cofnięcia zgody a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.