Nagrywaj, pauzuj i przewijaj telewizję na żywo!

Telewizja IP, określana również jako IPTV (ang. Internet Protocol Television), to nowoczesna telewizja, która jest następstwem obecnej Telewizji cyfrowej. Do przesyłu danych wykorzystuje szerokopasmowe łącza internetowe. Dzięki temu, że IPTV użytkuje jedynie wydzieloną część sieci, możliwe jest uniknięcie wszelkich niebezpieczeństw internetowych, takich jak ataki hakerskie czy wirusy. Telewizja IPTV to także gwarancja stabilnego sygnału, który niezależny jest od prędkości internetu, dlatego dedykowana jest do rozwiązań opartych na technologii światłowodowej. Do korzystania z usługi wystarczy posiadanie telewizora podłączonego do sieci za pomocą dekodera Set-Top-Box. ELTRONIK oferuje Dekoder już od 99 zł.

ELTRONIK zapewnia nowoczesną i funkcjonalną telewizję IP. Z naszej oferty mogą  skorzystać mieszkańcy takich miejscowości jak: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa,  Kurzętnik, Nielbark, Mszanowo oraz innych, na których ELTRONIK świadczy usługi światłowodowe.

Sprawdź zasięg
Pobierz przewodnik po IPTV
Telewizja IPTV ELTRONIK – dlaczego warto?

Interaktywność

IPTV to inteligentna telewizja, która zapewnia wiele możliwości. Użytkownicy telewizji IP mają m.in. możliwość  zamawiania usług dodatkowych czy dokonywać zmian oferty za pośrednictwem telewizora, dekodera Set-Top-Box i pilota.

Time Shifting

Niespodziewany telefon albo dzwonek do drzwi podczas oglądania telewizji przerywa program w najciekawszym momencie? Dzięki funkcji Time Shifting nie będzie wiązało się to z przegapieniem ani sekundy oglądanej audycji. Mają Państwo bowiem dwie opcje: zatrzymanie nadawanego programu do czasu załatwienia pilnej sprawy lub cofnięcie danej audycji do jej początku. Funkcja cofania będzie przydatna również wtedy, gdy włączą Państwo telewizor z opóźnieniem względem początku nadawanego programu.

Replay TV – Nawet 7 dni po emisji !

Często zdarza się, że ulubiony program jest nadawany w chwili, w której nie mają Państwo czasu go obejrzeć. Nic straconego – nowoczesna funkcjonalność Telewizji IPTV pozwala na odtworzenie wybranych programów nawet przez tydzień po ich emisji.

Meganagrywarka

Nagrywanie i przechowywanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe ! W celu nagrania wystarczy to zlecić Operatorowi korzystając z  usługi Meganagrywarki i dokonać nagrania programu pojedynczego lub seryjnego, które dedykowane jest głównie dla seriali lub programów emitowanych w cyklicznych odcinkach. Nagrany program będzie dostępny w prywatnych nagraniach nawet 30 dni. Odtwarzanie odbywa się przy użyciu funkcji dostępnej w Set-Top-Box.

Wideo na żądanie (VOD)

Wirtualna wypożyczalnia wideo. Archiwum ELTRONIK – ponad 350 archiwalnych materiałów filmowych Programu lokalnego z Brodnicy, Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawy. Najstarsze materiały pochodzą z 1993 roku.  W każdej chwili mają Państwo możliwość wybrać i obejrzeć na swoim telewizorze dowolny materiał. Archiwum ELTRONIK – lokalną skarbnicą wiedzy!

Dostępne Usługi Dodatkowe, Promocje dla Ciebie 

To strefa przeznaczona wyłącznie abonentom. Dzięki tym funkcjom w każdej chwili można zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną, które są emitowane w postaci profesjonalnych grafik, ale co najważniejsze abonent już wkrótce będzie mógł za pomocą pilota od swojego Set-Top-Box dokonać zmiany pakietu lub zamówić usługi dodatkowe np. programy w systemie PPV – BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Messaging

Funkcja pozwalająca na otrzymywanie informacji tekstowych od Operatora np. o aktualnej promocji, nowo dostępnym programie czy Promocyjnym Otwartym Oknie.

Wiadomości Polska i świat

To nic innego jak dostęp do aktualnych wiadomości na bieżąco odświeżanych, dzięki którym na bieżąco można śledzić aktualną sytuację w kraju i zagranicą. Idealne rozwiązanie zastępujące tradycyjny teletekst.

Kontrola rodzicielska i ograniczenie wiekowe

Już nie musisz martwić się, że dziecko będzie narażone na dostęp do treści nieodpowiednich. Jeżeli treść kanału lub programu przeznaczony jest dla osób w wieku 18+,  nie będzie on dostępny do momentu wpisania kodu Kontroli Rodzicielskiej.

Sprawdź
replay TV!

Usługa pozwalająca oglądać wyemitowane wcześniej audycje nawet 7 dni wstecz. Dzięki tej usłudze nie zapomnisz obejrzeć swojego ulubionego filmu, serialu, meczu czy koncertu.

Sprawdź
Time Shift

Funkcja dzięki, której można wstrzymać, wznowić lub obejrzeć od początku program emitowany na żywo. Dzięki Time Shift to Ty panujesz nad czasem i już nigdy nie przeoczysz ważnych momentów aktualnie oglądanej audycji.

Nowoczesna telewizja IPTV
W starych cenach
IPTV Dom
Plus
IPTV Dom
Lux
IPTV Dom
VIP
50 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 100 programów
70 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 146 programów
135 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 152 programów

– Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie, cena zawiera upust ze względu na korzystanie z eFaktury

Pakiety Premium
Pakiet Abonament
miesięczny
TV Republika 5 zł
Sprzęt IPTV
Dekoder TVIP S-Box 605
Dekoder przeznaczony dla operatorów IPTV, działający na wydajnym czterordzeniowym procesorze Amlogic S905X 1.5 GHz. Posiada pięciordzeniowy układ graficzny Mali-450, pamięć RAM 1 GB i Flash 8 GB. Obsługuje rozdzielczość Ultra HD 4K 3840×2160 (HDR).
Formularz kontaktowy

  Informacja: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ELTRONIK Sp. z .o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. 3 Maja 3, NIP 874-15-88-284, Regon 871522439. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, do cofnięcia zgody a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.