Klient indywidualny
Prędkość łącza
600 Mbit/s – pobieranie
150 Mbit/s – wysyłanie
Prędkość łącza
900 Mbit/s – pobieranie
200 Mbit/s – wysyłanie
od 59,90 zł/mies.
 • Aktywacja od złotówki
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Brak limitu pobierania i wysyłania danych
od 89 zł/mies.
 • Aktywacja od złotówki
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Brak limitu pobierania i wysyłania danych

– Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie, cena zawiera upust ze względu na korzystanie z eFaktury


Od 2013 roku ELTRONIK jest jednym z dostawców najnowszej na świecie technologii dostępu do sieci – Internetu światłowodowego. Na dzień dzisiejszy dostarczamy Internet światłowodowy do ponad 4 tysięcy abonentów zamieszkałych na terenie miejscowości: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Biskupiec, Kurzętnik, Nielbark i Mszanowo. Wszystkie nowe inwestycje oraz większość nowych instalacji jest realizowanych już tylko z wykorzystaniem nowoczesnej technologii światłowodowej

Internet światłowodowy ELTRONIK – dlaczego warto?

Stabilność

Internet światłowodowy, w warstwie fizycznej, zdecydowanie różni się od innych technologii kablowych umożliwiających dostęp do sieci Internet. Mamy tutaj światłowód złożony z włókna szklanego, który do transmisji danych wykorzystuje wiązkę światła. Dodatkowo, używana przez nas technologia FTTH (ang. Fiber-To-The-Home) sprawia, że do odbiorcy doprowadzone jest 100% kabla światłowodowego. W praktyce oznacza to, że w instalacji nie występują żadne aktywne, wymagające zasilania, węzły sieci. Pozwala to operatorowi telekomunikacyjnemu na dostarczanie swoim klientom łączy niezawodnych o stabilnych parametrach pracy – niskie opóźnienia, gwarantowana prędkość.

Wysokiej jakości sprzęt

Wykorzystujemy sprawdzone urządzenia do odbioru sygnału. W używanej przez nas technologii GPON stosowane są urządzenia ONT oraz dwuzakresowe, bezpieczne routery WiFi z technologią IEEE 802.11ac.

Telewizja IPTV

Łącze światłowodowe ze względu na niskie opóźnienia oraz niezawodność jest również dedykowane do uruchamiania na nim najnowszej technologii telewizji internetowej – IPTV wraz z programami w rozdzielczości 4K.

Internet światłowodowy
Oferta

Ultraszybki Internet światłowodowy ELTRONIK to usługa skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji, którym zależy na szybkim i niezawodnym Internecie. Klienci biznesowi mogą otrzymać ofertę, która zostanie przygotowana na miarę ich potrzeb, a klienci indywidualni spośród 2 wariantów. Gwarantujemy Internet światłowodowy już w cenie od 59,90 zł miesięcznie, a najlepszy wariant zapewnia prędkość aż 900 Mbit/s.

Internet światłowodowy
Klient biznesowy

W ramach usługi Twój Net Biznes przygotujemy „ofertę uszytą na miarę potrzeb”:

 • indywidualnie negocjowana prędkość i cena
 • wysokie prędkości download/upload (1Gb/1Gb)
 • profesjonalne wsparcie i doradztwo informatyczne
 • profesjonalny serwis techniczny – szybki czas reakcji
 • wysoka niezawodność dzięki rozbudowanej sieci światłowodowej oraz urządzeniom klasy telekomunikacyjnej wspierające technologię Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet oraz FTTH (GPON)
 • stała adresacja IP (4 adresy IP)
 • dedykowany opiekun klienta
Klient biznesowy

Zapytaj o ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Oferta i ceny negocjowane indywidualnie: 

56 6498 110, 602 113 643.

Formularz kontaktowy

  Informacja: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ELTRONIK Sp. z .o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. 3 Maja 3, NIP 874-15-88-284, Regon 871522439. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, do cofnięcia zgody a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.