ELTRONIK, jako dostawca Internetu kablowego, kieruje swoją ofertę zarówno do firm jak i osób prywatnych zamieszkałych na terenie miejscowości: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Fijewo, Biskupiec, Kruszynki, Karbowo, Nawra, Pacółtowo, Mszanowo oraz Bratian.

Internet kablowy ELTRONIK – dlaczego warto?

Nielimitowany Internet

Z Internetem kablowym ELTRONIK nie mają Państwo ograniczeń co do czasu korzystania ani ilości ściąganych i wysyłanych danych.

Szybkie i stabilne łącza

Internet kablowy ELTRONIK może osiągać prędkość nawet 300 Mbit/s. Do przesyłu danych wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości urządzenia, które wspierają technologię Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet oraz EuroDOCSIS 3.0, dzięki czemu Internet działa szybko i stabilnie.

Bezprzewodowy dostęp

Wysokiej klasy, dwuzakresowy router WiFi to swoboda korzystania z Internetu na różnych urządzeniach, bez konieczności podłączania kabla. Nasze routery umożliwiają również podłączenie kablowe, np. do komputera stacjonarnego, telewizora czy konsoli PS, XBOX.

Serwis techniczny

Gwarantuje szybką reakcje w razie jakichkolwiek problemów technicznych lub awarii Internetu kablowego. Nasze telefoniczne wsparcie techniczne pełni codzienny dyżur do godziny 21:30, chętnie udzielając pomocy i odpowiadając na Państwa pytania.

Sprawdź

Konkurencyjne ceny

Oferujemy atrakcyjną ofertę opłat abonamentowych na jasnych zasadach. Nie muszą Państwo obawiać się żadnych ukrytych lub dodatkowych opłat. Umowa na Internet kablowy ELTRONIK nawiązywana jest na standardowy okres 2 lat, a każdy klient ma przydzielonego osobistego opiekuna, do którego można zwracać się w razie jakichkolwiek problemów lub pytań związanych z Internetem kablowym.

Stały adres IP

Niezmienne IP pociąga za sobą szereg zalet, zwłaszcza dla firm. Wśród nich wymienia się możliwość zdalnej konfiguracji dostępu do wirtualnych serwerów wewnątrz firmy czy też przekazania pracownikom zdalnych dostępów do sieci firmowej.

Internet kablowy
Oferta

Zapewniamy stały, nielimitowany i szybki Internet kablowy już od 59,90 zł w ramach comiesięcznych opłat abonamentowych. Nasza oferta dopasowana jest zarówno do potrzeb klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych, którym proponujemy przygotowanie oferty na miarę ich potrzeb oraz wiele dodatkowych udogodnień. Posiadamy również najniższą opłatę aktywacyjną, która wynosi tylko 1 zł.

Tunel
VPN

To również rozwiązanie dla firm, umożliwiające połączenie kilku oddziałów firmy w ramach prywatnej sieci. Przesyłane dane mogą być szyfrowane w celu zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa.

Klient indywidualny – oferta gdzie światłowód JESZCZE nie sięga!
Prędkość łącza
300 Mbit/s
59,90 zł/mies.
  • Aktywacja od złotówki
  • Długość umowy 24 miesiące
  • Brak limitu pobierania i wysyłania danych

– Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie, cena zawiera upust ze względu na korzystanie z eFaktury


Klient biznesowy

Zapytaj o ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Oferta i ceny negocjowane indywidualnie: 

56 6498 110, 602 113 643.

Formularz kontaktowy

    Informacja: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ELTRONIK Sp. z .o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. 3 Maja 3, NIP 874-15-88-284, Regon 871522439. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, do cofnięcia zgody a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.