ELTRONIK oferuje usługę telefonii stacjonarnej, która skierowana jest do użytkowników indywidualnych oraz biznesu zamieszkałych na terenie miejscowości: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Biskupiec, Kurzętnik, Nielbark, Mszanowo oraz Bratian. Zapewniamy możliwość połączeń lokalnych, międzymiastowych, komórkowych oraz międzynarodowych w atrakcyjnych cenach .Posiadamy konkurencyjne ceny abonamentu.

Oferujemy usługę Twój Fon, dzięki której w Państwa domu lub firmie może zostać uruchomiony telefon stacjonarny. Nasi Klienci mogą wybierać spośród 5 elastycznych planów taryfowych oraz korzystać z wielu udogodnień, które zapewniane są w ramach każdej taryfy. Opłata abonamentowa zaczyna się już od 13 zł, a instalacja to koszt zaledwie 1,23 zł (oszczędzasz 364,77 zł). Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów świadczenia usługi Telefonii stacjonarnej.

Telefon stacjonarny ELTRONIK – dlaczego warto mieć taką usługę?

W dobie dynamicznie rozwijającej się telefonii komórkowej pytanie o sens posiadania telefonu stacjonarnego wydaje się uzasadnione. Odpowiedzmy więc na to pytanie. Czemu telefony stacjonarne wciąż się przydają?

Podstawową zaletą telefonu stacjonarnego jest prostota jego obsługi. Brak kłopotów z zasięgiem oraz jakością rozmów, co jest zwłaszcza ważne, gdy mieszkamy w miejscu, gdzie sygnał telefonii komórkowej jest słaby. Telefony stacjonarne to na pewno dobre rozwiązanie dla osób starszych, chociażby dla tych, które nie lubią specjalnie nowinek technicznych a łatwy w obsłudze telefon umożliwi im kontakt z rodziną. Dla osób lubiących prowadzić długie rozmowy telefoniczne, tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem będzie na pewno telefon stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Posiadając telefon stacjonarny w sieci ELTRONIK możemy skorzystać z wielu usług dodatkowych takich jak: darmowa prezentacja numeru dzwoniącego CLIP,  przekierowanie połączenia przychodzącego na inny numer, automatyczna  informacja o stanie rachunku za połączenia, budzenie, zablokowanie prezentacji naszego numeru CLIR, wybieranie skrócone czyli zaprogramowanie pod jednym przyciskiem telefonu numeru, z którym chcemy się połączyć. W każdej chwili mamy dostęp do swojego bilingu rozmów, z którego możemy wyczytać koszt połączenia lub ile nam zostało jeszcze darmowych minut.

Telefon stacjonarny dla biznesu – dlaczego warto go mieć?

Zaletą telefonu stacjonarnego będzie z pewnością jego zasięg, który nigdy się nie „urywa”. Wiele firm zlokalizowanych jest w miejscach, które nie posiadają dobrego zasięgu, ze względu na niekorzystne krzyżowanie się różnych fal bądź położenie z dala od nadajników komórkowych. Prowadzenie rozmów biznesowych w warunkach nieustannie słabnącego połączenia jest skazane na niepowodzenie, a w niektórych branżach nieustanne proszenie klienta o powtórzenie ostatniej kwestii skutkować może jego szybkim zniechęceniem i odejściem do konkurencji. Co bardzo istotne, telefonia stacjonarna w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo sieci komputerowej, znajdującej się w danym budynku. Posiadanie telefonu stacjonarnego to także kwestia wizerunku. Wiele osób bardziej ufnie podchodzi do firm korzystających z telefonii stacjonarnej. Posiadanie telefonu stacjonarnego może więc znacznie przyczynić się do budowy pozytywnego wizerunku firmy i większego zaufania  ze strony klientów. Duże firmy i instytucje zawsze posiadają numer stacjonarny. Dlaczego? Zaufanie społeczeństwa jest bowiem znacznie wyższe do firm, które posiadają numer stacjonarny. Dzieje się tak dlatego, ponieważ klienci takich firm uważają, że kontaktują się z poważną firma, posiadająca swoją główną siedzibę, w której zawsze znajdzie się pracownik mający czas na rozmowę i wyjaśnienie pilnej kwestii.

Usługi dodatkowe

Firmy posiadające telefon stacjonarny z ELTRONIK  mogą korzystać z usług dodatkowych. Oprócz standardowych usług opisanych powyżej, do dyspozycji mają jeszcze takie usługi jak:

Usługa centrex

Posiadając usługę centrex w firmie nie musimy kupować centralki abonenckiej. Usługa ta jest wirtualną centralką, która jest realizowana poprzez centralę ELTRONIK. Możemy wewnątrz firmy kontaktować się za pomocą numerów skróconych o dowolnej długości np. dwucyfrowo, jeśli firma mieści się w różnych lokalizacjach  możemy prowadzić rozmowy  w obrębie jednej centralki (warunkiem jest aby wszystkie oddziały firmy były w sieci ELTRONIK).

Usługa Fax2mail

Podstawową funkcją tej usługi jest odbieranie wiadomości ze standardowego faksu poprzez pocztę elektroniczną e-mail w postaci pliku w formacie pdf.

Telefon stacjonarny
W super cenach
PakietDarmowe minuty w sieci ELTRONIKDarmowe minuty poza siecią (cała Polska)Darmowe minuty tel. komórkowePołączenia do sieci komórkowychCena brutto
SeniorBez ograniczeń90900,60 zł13 zł
OszczędnyBez ograniczeń90900,60 zł10 zł*
Tanie rozmowyBez ograniczeń2701300,49 zł16 zł*
OptymalnyBez ograniczeń12202000,49 zł31 zł*
Darmowe rozmowyBez ograniczeń24203200,49 zł51 zł*
Zalety
  • Aktywacja usługi to jedyne 1,23 zł!
  • Konkurencyjne ceny rozmów międzynarodowych
  • naliczanie sekundowe

* – ceny dla Abonentów korzystających z promocji „W Pakiecie Najtaniej”

Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie. Darmowe minuty dotyczą osób korzystających z eFaktury

Formularz kontaktowy

    Informacja: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ELTRONIK Sp. z .o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. 3 Maja 3, NIP 874-15-88-284, Regon 871522439. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, do cofnięcia zgody a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.